To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spotkania z Joanną Lichocką, Jarosławem Rybickim, Gabrielą Mruszczak, Karolem Krasnodębskim i dr Lucyną Kulińską aktualizacja   -   30/5/2013
Czerwiec we Wszechnicy
Obywatelskie Porozumienie Osób i Organizacji na rzecz Tradycji i Niepodległości zaprasza na cykl spotkań w ramach Wszechnicy Obywatelskiej i Narodowej. W czerwcu zaplanowano cztery spotkania, kolejno z Joanną Lichocką i Jarosławem Rybickim z "Gazety Polskiej" (6 czerwca), młodą reżyserką dokumentu o pierwszych więźniach KL Auschwitz Gabrielą Mruszczak (13 czerwca), byłym posłem i pełnomocnikiem ds. wyprowadzenia wojsk sowieckich z województwa tarnowskiego Karolem Krasnodębskim (17 czerwca) oraz wybitną badaczką stosunków polsko-ukraińskich i ludobójstwa dokonanego przez nacjonalistów ukraińskich na Kresach II RP, dr Lucyną Kulińską (28 czerwca). Wszystkie spotkania - poza pierwszym - odbędą się w Auli Starostwa Powiatowego w Tarnowie.

Ogloszenie

Kolejno zapraszamy:

6 czerwca o godz. 15:30 do Restauracji PASAŻ – na projekcję filmu „Prezydent” w reż. Joanny Lichockiej i Jarosława Rybickiego, a po projekcji (ok. 16:30) spotkanie z twórcami dokumentu, popularnymi dziennikarzami Gazety Polskiej i TV Republika.

13 czerwca o godz. 16:00 do Auli Starostwa Powiatowego przy ul. Narutowicza 38 na seans nowego filmu „Koledzy. Portrety z pamięci” (o więźniach pierwszego transportu do KL Auschwitz) i spotkanie z młodą reżyserką Gabrielą Mruszczak.

17 czerwca o godz. 18:00 do Auli Starostwa Powiatowego przy ul. Narutowicza 38 na spotkanie wspomnieniowe z panem Karolem Krasnodębskim w 20 rocznicę wyprowadzenia wojsk sowieckich z Czarnej Tarnowskiej.

28 czerwca o godz. 18:00 do Auli Starostwa Powiatowego przy ul. Narutowicza 38 na seans filmu „Zapomnijmy o Kresach” i spotkanie z dr Lucyną Kulińską, wybitną badaczką ludobójstwa dokonanego przez OUN UPA na Kresach (wcześniej, o godz. 17:00 Msza Św. w Kościele św. Maksymiliana).
To ostatnie spotkanie organizowane jest w ramach obywatelskich obchodów w Tarnowie 70. rocznicy kresowego ludobójstwa. Szczegółowy program czerwcowo-lipcowych obchodów zamieścimy w portalu wkrótce.

Na wszystkie spotkania wstęp jest wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 5, 2023 12:48:04
IP     : 44.200.112.172
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : radgoszcz.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html