To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Seans filmowy "Prezydenta" i spotkanie autorskie w restauracji "Pasaż"    -   01/6/2013
Joanna Lichocka i Jarosław Rybicki w Tarnowie
Pierwsze czerwcowe spotkanie w Tarnowskiej Wszechnicy Obywatelskiej i Narodowej wyjątkowo odbędzie się w restauracji PASAŻ w Pasażu Tertila. Gośćmi wszechnicowego popołudnia w czwartek 6 czerwca będą Joanna Lichocka i Jarosław Rybicki, autorzy pierwszego przekrojowego filmu dokumentalnego o Lechu Kaczyńskim pt. "Prezydent". Seans tego dokumentu rozpocznie się już o godzinie 15:30. Spotkanie z popularnymi dziennikarzami (Gazeta Polska, TV Republika) zaplanowano około 16:30. Wstęp oczywiście wolny.

Ogloszenie

Joanna Lichocka to znana dziennikarka telewizyjna i publicystka prasowa. Od 1991 r. ma na swoim zawodowym koncie współpracę z następującymi mediami i redakcjami: „Tygodnik Solidarność”, „Życie Warszawy” , Teleexpress, Polsat , „Życie”, „Przyjaciółka”, „Ozon” , „Dziennik”, "Rzeczpospolita”, „Newsweek Polska”, TV Puls, TVP 1 i TVP Info. Obecnie pisze artykuły w serwisie internetowym „Niezależna” oraz publikuje w „Gazecie Polskiej”, jest także zastępcą redaktora naczelnego "Gazety Polskiej Codziennie".
Od kilku miesięcy prowadzi też programy w nowej Telewizji Republika, której jest współzałożycielką.
Jako dokumentalistka jest m.in. autorką tzw. tryptyku smoleńskiego (filmy Mgła, Pogarda, Przebudzenie). Jest laureatką (z Marią Dłużewską) Głównej Nagrody Wolności Słowa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich 2012 za jeden z tych filmów - dokument "Pogarda".
W kwietniu bieżącego roku, nakładem Niezależnego Wydawnictwa Polskiego (Gazety Polskiej) ukazał się film "Prezydent", przygotowany przez J. Lichocką wraz z dokumentalistą Jarosławem Rybickim, byłym współpracownikiem podziemnego jeszcze studia filmowego "Video Studio Gdańsk". J.Rybicki jest autorem takich dokumentów historycznych, jak Urodziłam się dwa razy (1994), Życie, miłość, śmierć i inne błahostki czyli Jan Saudek, czeski fotograf (1997), Zdjęcia z Ojcem (2003) i Radio Solidarność Gdańsk (2009). Obecnie zastępca redaktora naczelnego TV Niezależna VOD.
Prywatnie brat zmarłego w katastrofie smoleńskiej Arkadiusza "Arama" Rybickiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 5, 2023 14:29:52
IP     : 44.200.112.172
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : radgoszcz.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html