To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Oświadczenie posła PiS w sprawie ostatnich wydarzeń w Samorządzie Miasta Tarnowa    -   08/1/2014
M. Wojtkiewicz: w Tarnowie trwa pucz !
Poseł Prawa i Sprawiedliwości Michał Wojtkiewicz nadesłał oświadczenie w sprawie ostatnich wydarzeń w samorządzie Tarnowa. Chodzi o zerwanie przez PO koalicji z " Tarnowianami" i przejęcie pełnej kontroli nad Miastem przez - zdaniem posła - współwinnych patologii ujawnionych w ostatnich miesiącach.

Ogloszenie
>

Na ostatnie wydarzenia w Samorządzie Miasta Tarnowa patrzę z coraz większym niepokojem. Sam fakt, że Platforma Obywatelska zrywa koalicję z Tarnowianami nie jest wprawdzie niczym nadzwyczajnym, bo ugrupowanie to może zawierać i rozwiązywać sojusze z kim chce, ale nienormalne jest, iż dokonuje skoku na ostatnie stanowiska w mieście, których dotąd nie opanowała, nazywając to działanie uzdrawianiem sytuacji w skorumpowanym urzędzie.

Platforma w ostatnich latach rządziła Tarnowem. Prezydent został wybrany z listy tego ugrupowania. Miała dwóch wiceprezydentów, przewodniczącego Rady Miasta, a szefem organu kontrolnego czyli Komisji Rewizyjnej był radny PO, który nie dopatrywał się niczego złego w pracy władz miasta, chociaż media non stop donosiły o skandalicznych przypadkach przy realizacji inwestycji. Nadzór nad nimi sprawowali działacze PO. To Henryk Słomka-Narożański z PO był szefem zespołu nadzorującego budowę łącznika autostradowego, przy którym doszło do korupcji na wielką skalę, to Henryk Słomka-Narożański był odpowiedzialny za przygotowanie i realizację modernizacji górnego odcinka ulicy Krakowskiej, która jest chyba najbardziej spartaczonym remontem wszechczasów.
Bezrobocie pod rządami Platformy w Tarnowie cały czas rosło, ludziom żyło się coraz gorzej, ale praca w urzędzie i miejskich spółkach dla bezrobotnych działaczy PO znajdowała się natychmiast. Aresztowany aktualnie prezydent tworzył w tym celu zbędne, niepotrzebne stanowiska. Przykład: nie dalej niż kilka miesięcy temu mający problemy ze znalezieniem pracy przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Światłowski z PO został zatrudniony w Tarnowskiem Klasterze Przemysłowym jako… specjalista ds. klastera.

Dziś PO, która doprowadziła do dramatycznej sytuacji w Tarnowie, próbuje umywać ręce i mówi: to nie my! Próbuje udawać, że nie rządzili, że jej działacze tylko sprawowali lukratywne, bardzo dobrze opłacane stanowiska, że tak naprawdę nic nie robili, za nic nie byli odpowiedzialni, tylko brali pieniądze.
Działacze Platformy próbują udawać, że ich nie dotyczą słowa prokuratora, który zacytował jednego z szefów firmy budowlanej „my w Tarnowie wszystko mogli”, że nie mają nic wspólnego ze skandalami korupcyjnymi w nadzorowanym przez wiceprezydenta z PO byłym Tarnowskim Zarządzie Dróg Miejskich.

Nie dajmy się nabrać! Nie wierzmy w te bzdury!

Pragnę zwrócić uwagę na jeszcze jedną sprawę, a mianowicie jeśli PO postanowiła zakończyć współpracę z wybranym przez mieszkańców prezydentem Ryszardem Ścigałą i jego stowarzyszeniem Tarnowianie, to powinna przejść do opozycji, a jej działacze powinni złożyć dymisję z zajmowanym miejskich stanowisk. Tymczasem zanosi się na rzecz zupełnie przeciwną: zamierzają zająć ostatnie stanowiska, które nie były w ich władaniu. A wiceprezydent z Platformy, którego nikt nie wybrał, próbuje udawać że jest prawdziwym prezydentem. Henryk Słomka-Narożański jest tylko urzędnikiem, którego na funkcję powołał Ryszard Ścigała i póki co powinien realizować jego polecenia.

To, co dzieje się w Tarnowie, to istny polityczny pucz!

Michał Wojtkiewicz
Poseł PiS
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, June 14, 2024 19:38:06
IP     : 3.230.173.188
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : radgoszcz.intarnet.pl
Script Name : /index_full.html