To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Obywatelskie obchody rocznicy ludobójstwa w Katyniu i tragedii w Smoleńsku    -   03/4/2013
Katyń 1940 Smoleńsk 2010
Obywatelskie Porozumienie Osób i Organizacji na rzecz Tradycji i Niepodległości zaprasza mieszkańców Tarnowa i okolic do wzięcia udziału w przygotowywanych obchodach 3. Rocznicy Tragedii Smoleńskiej i 73. Rocznicy Ludobójstwa w Katyniu. Kulminacyjnym punktem obchodów będzie środowa Msza Święta w Kościele OO. Bernardynów o godzinie 18:00 i MARSZ PAMIĘCI pod Pomnik Ofiar Stalinizmu, gdzie odbędą się główne uroczystości.

Ogloszenie

We wtorek 9 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy do Auli Starostwa Powiatowego na filmowy wieczór "96 niedokończonych życiorysów".
W ramach tych swoistych filmowych "zaduszek smoleńskich" zobaczymy m.in. fragment filmu "Lista Pasażerów" (reż. E. Stankiewicz, J.Pospieszalski) i kilka multimedialnych wspomnień o wybranych ofiarach Katastrofy z 10.02.2010. Zobaczymy również w całości: krótką impresję filmową zrealizowaną przez Pawła Srokę o śp. Wojciechu Sewerynie oraz film dokumentalny w reż A. Gołębiewskiego i P. Nowackiego "Niepodległy" o śp. Januszu Krupskim.
Wstęp wolny.
Środowe uroczystości rocznicowe 10 kwietnia rozpocznie o godzinie 18:00 Msza Święta w intencji ofiar zbrodni katyńskiej i tragedii pod Smoleńskiem w Kościele OO. Bernardynów.
Po Mszy, ulicami Bernardyńską, Szeroką i Lwowską przejdzie MARSZ PAMIĘCI pod Pomnik Ofiar Stalinizmu. W tym miejscu, po godz. 19:00 odczytany zostanie m.in. Apel Pamięci, wygłoszone krótkie przemówienie, złożone zostaną kwiaty i zapalone znicze.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl