To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Na horyzoncie widać już finał prac nad modernizacją naszego portalu    -   07/6/2013
Kończymy remont inTARnetu
Jesteśmy coraz bliżej końca generalnego remontu w naszym portalu. Codziennie przywracamy jakieś zawieszone wcześniej funkcje i zasoby. Pozwala nam to stopniowo wracać do redakcyjnej aktywności. Przed nami pozostają wciąż te najbardziej spektakularne zmiany: moment przejścia na nowy - wydajniejszy i bardziej wygodny - silnik, zmiana szablonu i korekta layoutu, które mają Wam, drodzy inTARnauci, ułatwić korzystanie z portalu, a nam ułatwić jego obsługę. Zmiany te zakończą proces modernizacji inTARnetu.
Pozostajemy wolnościowym, konserwatywnym medium. Jeszcze przed ostateczną, nieodległą w czasie, zmianą wizerunku, będziecie mogli obserwować codziennie, jak ewolucyjnemu przeobrażeniu ulega również dotychczasowa informacyjno - publicystyczna formuła naszego portalu ...

Ogloszenie

Na naszej nowej stronie dominować będą NIEDOSTĘPNE GDZIE INDZIEJ relacje (z akcentem na audiowizualne) z naprawdę ważnych wydarzeń, pogłębione analizy, opinie, komentarze i recenzje najistotniejszych - nie tylko dla Tarnowa i regionu - tematów i problemów.
Do współpracy zaprosiliśmy grono najlepszych blogerów, osób, które mają do powiedzenia coś ważnego i nie banalnego. Razem z nami będą starać się pomagać Wam codziennie w zrozumieniu szczegółowych faktów i ogólnych procesów.

Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Waszych oczekiwań i jednocześnie mamy świadomość, jak zaostrzone są te oczekiwania po długiej, przymusowej przerwie techniczno-organizacyjnej ...

Redakcja
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl